17.3 C
Kosovo
Saturday, March 23, 2019

Ndotja e ajrit poaq e rrezikshme sa duhanpirja për abortet e...

Sipas një studimi shkencor, ndotja e ajrit paraqet nivel të njëjtë të rrezikut sikur duhanpirja për shkaktimin e aborteve të pavullnetshme. Shkencëtarët thonë se...

Nëse keni fëmijë kokëfortë, është për t’ju uruar prindër

Prindërit shpesh shqetësohen për fëmijët e tyre, për arsye të ndryshme. Sidomos ata që janë bërë prindër rishtazi, pothuajse çdo “devijim nga normalja” të...

Kjo është moderatorja më e paguar në botë

Forbes ka publikuar listën e moderatorëve më të paguar në televizione. Vendin e parë e mban Judy Sheindlin, e njohur ndryshe si “Judge Judy”, e...

Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh. Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot...

Vetëm në bluzë, Gjyste Vulaj ‘thyhet’ në mes për pozën e...

Gjyste Vulaj është emër që për vite me radhë qëndron aktive në skenën muzikore shqiptare. Gjyste Vulaj kohën e fundit është vazhdimisht e rregullt me...

Apple Server Most Powerful rack optimized server

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do...

  Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do t’iu tregojë grave të tyre për tradhëtinë..! Shikoni si reagojnë vëllezërit Mziu nga frika...

Ndodh edhe kjo: Burri godet gruan live në “Shihemi në Gjyq”...

  Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafire Eni Çobani ku nder të tjera u zhvillua edhe rubrika e saj “Shihemi në Gjyq”. Por ndodh diçka e...

E jashtzakonshme: Eni Çobani lë Tv Klanin “Shihemi në Gjyq“ dhe...

Protagoniste e kësaj jave në emisionin shumë të shikuar “Kojshia Show”,vishte juristja më e njohur shqiptare që vjen nga rubrika “Shihemi në Gjyq” në...

Kur bëhen dy artiste se bashku sjellin diçka të mahnitshme (FOTO)

Besa Istrefi ka ardhur me fotosesionin e saj më të ri, shumë artistik, shkrun Vizioni.info. Modelja Istrefi ka publikuar në profilin e saj në instagram...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT