1 C
Kosovo
Wednesday, January 23, 2019

“Baxhanakët” e Martinit e çartin Mixhën Bibë, ai i kërcënon (Video)

“Ministria e Shyhretit” këtë javë shfaqi episodin e 7-të. Simoni (Martini) dhe Flutura (Manikja) kësaj rradhe ishin në rolin e një çifti të martuar...

Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh. Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot...

Mozzik e Getinjo vijnë me bashkëpunim

Vëllezërit janë bërë bashkë për të sjellë një tjetër këngë bashkë. Mozzik ka paralajmëruar se ai po sjell edhe një bashkëpunim, pas atij shumë të...

Apple Server Most Powerful rack optimized server

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live në emision

Kjo është moderatorja më e paguar në botë

Forbes ka publikuar listën e moderatorëve më të paguar në televizione. Vendin e parë e mban Judy Sheindlin, e njohur ndryshe si “Judge Judy”, e...

Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do...

  Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do t’iu tregojë grave të tyre për tradhëtinë..! Shikoni si reagojnë vëllezërit Mziu nga frika...

Ndodh edhe kjo: Burri godet gruan live në “Shihemi në Gjyq”...

  Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafire Eni Çobani ku nder të tjera u zhvillua edhe rubrika e saj “Shihemi në Gjyq”. Por ndodh diçka e...

Nëse keni fëmijë kokëfortë, është për t’ju uruar prindër

Prindërit shpesh shqetësohen për fëmijët e tyre, për arsye të ndryshme. Sidomos ata që janë bërë prindër rishtazi, pothuajse çdo “devijim nga normalja” të...

Ndotja e ajrit poaq e rrezikshme sa duhanpirja për abortet e...

Sipas një studimi shkencor, ndotja e ajrit paraqet nivel të njëjtë të rrezikut sikur duhanpirja për shkaktimin e aborteve të pavullnetshme. Shkencëtarët thonë se...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT