7.9 C
Kosovo
Wednesday, April 24, 2019

Kjo është moderatorja më e paguar në botë

Forbes ka publikuar listën e moderatorëve më të paguar në televizione. Vendin e parë e mban Judy Sheindlin, e njohur ndryshe si “Judge Judy”, e...

DIANA AVDIU: MUZIKA “KQYRET” NUK “NGOHET”

Modelja Diana Avdiu ka thumbuar shumicën e estradës shqiptare në paraqitjen më të fundit televizive. Në emisionin “NIN” në Klan Kosova, bukuroshja që gjithmonë qndron...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live në emision

Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh. Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot...

“Baxhanakët” e Martinit e çartin Mixhën Bibë, ai i kërcënon (Video)

“Ministria e Shyhretit” këtë javë shfaqi episodin e 7-të. Simoni (Martini) dhe Flutura (Manikja) kësaj rradhe ishin në rolin e një çifti të martuar...

Kur bëhen dy artiste se bashku sjellin diçka të mahnitshme (FOTO)

Besa Istrefi ka ardhur me fotosesionin e saj më të ri, shumë artistik, shkrun Vizioni.info. Modelja Istrefi ka publikuar në profilin e saj në instagram...

FSK ishin musafirë në “Kojshia Show”.

Ata ndër të tjera treguan se kur FSK-ja do të shndërrohet në Ushtrinë e Kosovës.

What is lampshading? The leggy fashion trend, explained

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Nëse keni fëmijë kokëfortë, është për t’ju uruar prindër

Prindërit shpesh shqetësohen për fëmijët e tyre, për arsye të ndryshme. Sidomos ata që janë bërë prindër rishtazi, pothuajse çdo “devijim nga normalja” të...

Apple Server Most Powerful rack optimized server

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT