1 C
Kosovo
Wednesday, January 23, 2019

What is lampshading? The leggy fashion trend, explained

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Receta e hudhrës me limon që pastron enët e gjakut për...

Bashkimi bën fuqinë! Kjo është një shprehje që gjen vend edhe në kuzhinë, sidomos në rastin e hudhrës me limonin. Kura e mëposhtme me limon...

Red is a must-have trend this season and not just for...

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

ENCA KA NJË KËRKESË PËR FANSAT [FOTO]

Enca Haxhia ka dhënë një njoftim për fansat, me të cilin befasoi të gjithë. Këngëtarja Enca ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në...

Vetëm në bluzë, Gjyste Vulaj ‘thyhet’ në mes për pozën e...

Gjyste Vulaj është emër që për vite me radhë qëndron aktive në skenën muzikore shqiptare. Gjyste Vulaj kohën e fundit është vazhdimisht e rregullt me...

Kur bëhen dy artiste se bashku sjellin diçka të mahnitshme (FOTO)

Besa Istrefi ka ardhur me fotosesionin e saj më të ri, shumë artistik, shkrun Vizioni.info. Modelja Istrefi ka publikuar në profilin e saj në instagram...

Largon me forcë rojet! Shakira kap fansin dhe e puthë në...

Shakira së fundmi mbajti një koncert në Meksikë. Këngëtarja kolumbiane, Shakira, si çdo herë tjetër edhe në koncertin që mbajti së fundmi në Meksikë krijoi...

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë...

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë në Kojshia Show..! Dhendri i cili eshte martuar kete vit Mahmut Tarashaj dhe Valentina...

Novelty purses, pocketbooks, handbags are fashion trend

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Listen up: 3 Canadian fashion podcasts you should hear

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT