21.5 C
Kosovo
Tuesday, June 25, 2019

Largon me forcë rojet! Shakira kap fansin dhe e puthë në...

Shakira së fundmi mbajti një koncert në Meksikë. Këngëtarja kolumbiane, Shakira, si çdo herë tjetër edhe në koncertin që mbajti së fundmi në Meksikë krijoi...

Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh. Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot...

Novelty purses, pocketbooks, handbags are fashion trend

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

“Baxhanakët” e Martinit e çartin Mixhën Bibë, ai i kërcënon (Video)

“Ministria e Shyhretit” këtë javë shfaqi episodin e 7-të. Simoni (Martini) dhe Flutura (Manikja) kësaj rradhe ishin në rolin e një çifti të martuar...

Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do...

  Shikojeni frikën e vëllezërve Mziu, kur vajza iu thotë se do t’iu tregojë grave të tyre për tradhëtinë..! Shikoni si reagojnë vëllezërit Mziu nga frika...

DIANA AVDIU: MUZIKA “KQYRET” NUK “NGOHET”

Modelja Diana Avdiu ka thumbuar shumicën e estradës shqiptare në paraqitjen më të fundit televizive. Në emisionin “NIN” në Klan Kosova, bukuroshja që gjithmonë qndron...

Pas 30 vjetëve, Remzie Osmani sërish në klasë të gjimnazit

Remzie Osmani ka vizituar një klasë të gjimnazit. Këngëtarja Remzie Osmani duket se ka pasur një ri-bashkim me shoqërinë e gjimnazit. Ajo para pak dotëve ka...

Publikohet hiti “MMV” nga Ghetto Geasy

Getoar Selimi ditë më parë kishte paralajmëruar këngën e re. Bëhet fjalë për projektin me titull “MMV”, të cilin sapo e publikoi në kanalin YouTube,...

What is lampshading? The leggy fashion trend, explained

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë...

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë në Kojshia Show..! Dhendri i cili eshte martuar kete vit Mahmut Tarashaj dhe Valentina...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT