7.9 C
Kosovo
Wednesday, April 24, 2019

Ndodh edhe kjo: Burri godet gruan live në “Shihemi në Gjyq”...

  Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafire Eni Çobani ku nder të tjera u zhvillua edhe rubrika e saj “Shihemi në Gjyq”. Por ndodh diçka e...

E jashtzakonshme: Eni Çobani lë Tv Klanin “Shihemi në Gjyq“ dhe...

Protagoniste e kësaj jave në emisionin shumë të shikuar “Kojshia Show”,vishte juristja më e njohur shqiptare që vjen nga rubrika “Shihemi në Gjyq” në...

Kur bëhen dy artiste se bashku sjellin diçka të mahnitshme (FOTO)

Besa Istrefi ka ardhur me fotosesionin e saj më të ri, shumë artistik, shkrun Vizioni.info. Modelja Istrefi ka publikuar në profilin e saj në instagram...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live...

Ja çfarë ndodh në emisionin Kojshia Show: Dhandrri puth nusen live në emision

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë...

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë në Kojshia Show..! Dhendri i cili eshte martuar kete vit Mahmut Tarashaj dhe Valentina...

Largon me forcë rojet! Shakira kap fansin dhe e puthë në...

Shakira së fundmi mbajti një koncert në Meksikë. Këngëtarja kolumbiane, Shakira, si çdo herë tjetër edhe në koncertin që mbajti së fundmi në Meksikë krijoi...

FSK ishin musafirë në “Kojshia Show”.

Ata ndër të tjera treguan se kur FSK-ja do të shndërrohet në Ushtrinë e Kosovës.

Mozzik e Getinjo vijnë me bashkëpunim

Vëllezërit janë bërë bashkë për të sjellë një tjetër këngë bashkë. Mozzik ka paralajmëruar se ai po sjell edhe një bashkëpunim, pas atij shumë të...

Publikohet hiti “MMV” nga Ghetto Geasy

Getoar Selimi ditë më parë kishte paralajmëruar këngën e re. Bëhet fjalë për projektin me titull “MMV”, të cilin sapo e publikoi në kanalin YouTube,...

Red is a must-have trend this season and not just for...

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT