21.5 C
Kosovo
Tuesday, June 25, 2019

Talenti kosovar i cili po shkëlqen te Besa e Kavajës, pritet shumë shpejtë transferimi...

Futbolli shqiptar gjithmonë e më shumë është duke u mbipopulluar nga futbollistët kosovar. Kategoria Superiore dhe ajo e dyta siç duket janë duke u parë...

Qeveria e Kosovës me lajm të mirë për xhudistët

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme ka miratuar kërkesën e Federatës së Xhudos për mbështetje financiare për realizimin e aktiviteteve sportive. Qeveria e Kosovës...

Legjenda e futbollit, Fadil Vokrri me statut të “Qytetarit me Merita të Veçanta”

Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka miratuar vendimin për njohjen e...

Xbox One to launch in China this month after all

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

KF Rilindja sot ka udhtuar në Turqi

KF Rilindja Sod ka udhtuar ne Turqi me Gjeneratat U12-U11 per te Marrë Pjesë ne Turneun Nderkombetare Under Copa qe do te Mbahet kete...

This watermelon I bought on a whim is pretty good, but I can definitely...

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Why you should choose Microsoft over Linux

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Modern Language Wars, PHP vs Python vs Ruby

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
video

Experiencing the new Oculus Rift VR headset

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Tragjike: Gjyqtari vdes gjatë ndeshjes së futbollit

Një tragjedi e rëndë ka tronditur futbollin bolivian, sepse një gjyqtari ka vdekur gjatë një ndeshjeje të divizionit të parë vendas, mes Always Ready...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT