1 C
Kosovo
Wednesday, January 23, 2019

Kosova ndër më të suksesshmet për vitin 2018 sipas FIFA-s, ngritët për 46 pozita

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka shënuar rezultate të jashtëzakonshme për vitin 2018. Vendi më i ri i shtëpisë më të madhe të futbollit në...

Talenti kosovar i cili po shkëlqen te Besa e Kavajës, pritet shumë shpejtë transferimi...

Futbolli shqiptar gjithmonë e më shumë është duke u mbipopulluar nga futbollistët kosovar. Kategoria Superiore dhe ajo e dyta siç duket janë duke u parë...

Building a Gimbal in Rust: An Introduction

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Building an API in 60 seconds, without any server setup

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Qeveria e Kosovës me lajm të mirë për xhudistët

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme ka miratuar kërkesën e Federatës së Xhudos për mbështetje financiare për realizimin e aktiviteteve sportive. Qeveria e Kosovës...

Show HN: Appsites – Beautiful websites for mobile

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...
video

Experiencing the new Oculus Rift VR headset

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Modern Language Wars, PHP vs Python vs Ruby

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

Legjenda e futbollit, Fadil Vokrri me statut të “Qytetarit me Merita të Veçanta”

Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka miratuar vendimin për njohjen e...

Starbucks secret menu the drinks you didn’t know you can ask for

The model is talking about booking her latest gig, modeling WordPress underwear in the brand latest Perfectly Fit campaign, which was shot by Lachian...

ME TE FUNDIT

ME TE SHIKUARAT