I riu që i dhuroi çelësat e katër banesave Halil Kastratit për familjet me nevojë

0
45

Humanisti i njohur, Halil Kastrati përpos Kosovës, aktivitetin e humanzimit e ka shtrirë edhe në Maqedoni.Përmes një postimi në “Facebook”, ai ka publikuar një foto me një donator të madh. Bëhet fjalë për Jeton Krivanjevën, i cili ka dhuruar 4 qelësa.Postimi i plotë:Lajm shume i madh Perveç mua dhe Jetonit, ne foto i shihni edhe 4 pale çelesa U dhuruan 4 banesa pernjeher veç nga ky person Dy banesa jane nga 72 m2 dhe dy tjera nga 42m Vlera e tyre eshte mbi 140 mije euro Donator eshte Jeton Krivanjeva nga Shkupi dhe banesat jane ne Shkup O Zot, shperbleje Jetonin dhe te gjithe bamiresit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here