Ja kush është personi që e befasoi Besa Gaxherin (video)

0
44

Besa Gaxheri ishte mysafire në emisionin Kojshia Show, ku nder të tjerash asaj ju bë dhe një befasi nga Babadimri që hyri në emision sepse aij ishte një person i dashur për të…shikone videon më poshtë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here