Mënyra se si Agim Bahtiri hyn në ring ju shkrin së qeshuri

0
187

Në garën e boksit “Adem Jashari” që u organizua në komunën e Mitrovicës për falënderim nga organizatorët u ftua edhe kryetari i kësaj komune, Agim Bahtiri. Ky i fundit zgjodhi një mënyrë qesharake për të hyrë në ring, shkruan Gazeta Focus.

Të dielën në Mitrovicë në sallën Minatori u mbajt edicioni i 20’të i turneut të boksit “Adem Jashari” .

Në këtë turne, mori pjesë edhe kryetari i komunës Agim Bahtiri, i cili pas përfundimit të garës u ftua në ring nga organizatorët për falënderim.

Mesa duket kryetari Bahtiri, zgjodhi të solidarizohet me organizimin dhe hyri në ring në një mënyrë mjaft qesharake.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here