6 C
Kosovo
Thursday, January 24, 2019

MOST POPULAR

DËSHTON PLANI I BERBERËVE PËR “RRUAJTEN” E PARAVE TË KONSUMATORËVE

Berberët e Podujevës ishin marrë vesh për ndritjen e çmimit nga 2 në 3 euro, madje ata kishin përgatitur edhe një çmimore që do...

DËSHTON PLANI I BERBERËVE PËR “RRUAJTEN” E PARAVE TË KONSUMATORËVE

Berberët e Podujevës ishin marrë vesh për ndritjen e çmimit nga 2 në 3 euro, madje ata kishin përgatitur edhe një çmimore që do...

ZBULIMI I AGIM BAHTIRIT: MËSIMI TË HËNËN FILLON EDHE PA MËSIMDHËNËS

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së jugut, Agim Bahtiri edhe njëherë u ka bërë thirrje mësimdhënësve që t’u kthehen shkollave. Ai ka kërkuar nga Qeveria...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

214,971FansaPëlqeje
65,881NdjekësitNdjek
21,135AbonentëAbonohu

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Daçiq: S’ka presion që e detyron Serbinë ta njohë Kosovën

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka deklaruar se Serbia nuk do ta njohë kurrë pavarësinë e Kosovës dhe nuk ka presione...