0
26

Një avion është përplasur me një qendër të terapisë së fëmijëve duke shkaktuar një shpërthim tejet të madh.

Një Cessna 335 u rrëzua vetëm disa çaste pasi u nis nga një aeroport në Fort Lauderdale, Florida, dhe u rrëzua në një qendër terapi për fëmijë, transmeton lajmi.net.

Piloti dhe pasagjeri i tij u vranë, ndërsa të paktën një person në terren njoftohet se pësoi lëndime jo serioze.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here