Aksident në Ferizaj, tre persona të lënduar

0
108

Të hënën në Ferizaj ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturash, ku si pasojë tre persona janë lënduar

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Ferizaj, ku dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë e kësaj tre persona kanë marrë lëndime trupore

Përveç lëndimit në njerëz, policia bën të ditur se ka pasur edhe dëme materiale.

Të lënduarit janë dërguar në emergjencën e Ferizajt për trajtim mjekësor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here