Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (FOTO)

0
59

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht Gllarevë.

Në këto foto mund të shihni veturën e cila ka dalë jashtë rrugës dhe një tjetër me demë të konsiderueshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here