Aksidentohen dy këmbësorë në Mitrovicë

0
28

Në rrugën “Mbretëresha Teutë” të Mitrovicës raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë një automjet dhe dy këmbësorë në lëvizje.

Si pasojë, dy personat e lënduar janë në trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Mitrovicës, ndërsa me vendim të prokurorit, rasti shkoi në procedurë të rregullt.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here