Aktori i njohur kosovar i bashkangjitet “Çajfestit” në Vushtrri

0
207

Ka filluar dje në Vushtrri festivali i Çajit “Çajfest”, një aktivitet ky me qëllime humanitare.

Kanë qenë të shumtë qytetarë dhe të tjerë që kanë vizituar hapësirat ku po mbahet “Çajfesti.

Por sonte ishte një aktivist i veçantë, e ai është aktori i njohru kosovar, Fatos Kryeziu, që njihet për rolin e kryemadhit në serialin “Kafeneja Jonë”.

Ai është parë sonte në këtë aktivitet së bashku me Drejtorin e Urbanizmit, Berat Asllani, dhe Drejtoreshen e DKRS-së, Fatmire Cecelia

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here