Denoncuesi i masakrës së Reçakut shkon në Presidencë, e takon Thaçin

0
97
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka pritur në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Walker tashmë ka arritur tek Kabineti i Presidentit dhe është duke pirë kafe me Thaçin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here