Ekskluzive: Moderatori zbulon parat e Xhavit Halitit, nxehet keq Anton Quni…!

0
226

Moderatori Sadri Imeri shpesh herë fut në situata interesante mysafirët e tij, duke i vënë edhe në sprova të ndryshme.

Kësaj radhe mysafirit të tij, Anton Qunit, i ndodhë diçka interesante, kur moderatori i zbuloi një valixhe me para, për të cilat tha se janë të Xhavit Halitit.Shkruan /Vizioni.info/

Në këtë rast, Quni pati një reagim më të ashpër dhe më ndryshe, kur para tij u shfaqën parat. Për të parë reagimin e deputetit Quni, ndiqeni linkun:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here