Frashër Krasniqi: Ata po vajtojnë e po qesin fall, ne po ecim përpara e po forcohemi

0
59

Deputeti nga radhët e partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi, ka reaguar pas deklaratave të Vetëvendosjes e LDK-së.

Kjo e fundit sipas Krasniqit po “vajton” përderisa PSD-ja po ecën para.

Deputeti nuk kurseu as Vetëvendosjen për të cilët tha se “gjithmonë kanë qnë falltorë të dobët”.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Krasniqit.

“Isa Mustafa paska deklaru që ne si parti i kemi 3%, prandaj nuk mund të marrim pjesë në dialog.Aq shumë iu ka fiksu kjo shifër qysh prej keqpërdorimeve të fondit të 3 përqindëshit, saqë kurrqysh s’po mundet me e largu prej mendjes 😂Por derisa Isa dhe LDK vajton, e ai sekti tjeter qet fall, PSD po ecë përpara e po forcohet. Gjithmonë keni qenë falltorë të dobët. Krejt parashikimet kanë me ju dështu 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here