Gjashtë persona përleshen në Merdarë

0
78

Këtë të shtunë,rreth orës 12:00, në Policinë e Kosovës është raportuar për një përleshje fizike mes disa personave në Merdarë të Podujevës.

Në vendin e ngjarjes kane dalë menjëherë njësitet policore dhe kanë shoqëruar në stacion gjashtë personat e përfshirë në këtë rast,tre prej të cilëve kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

“Personat e lënduar janë intervistuar pasi kanë marrë tretmanin mjekësor dhe pas përfundimit të procedurave policore të gjithë me urdhër të prokurorit janë liruar”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here