Haradinaj ngushëllon Anton Qunin

0
71

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar familjen e deputetit Anton Qunit.

Ai ka shprehur ngushëllimet  deputetit Quni për ndarjen nga jeta të babait të tij

“Vizitë ngushëlluese në familjen e deputetit dhe luftëtarit të lirisë, Anton Quni, për të shprehur solidaritetin dhe ndarë dhimbjen për ndarjen nga jeta të babait të tij”, shkruan Haradinaj në rrjetin social Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here