Ia merr veturen dhe parat, arrestohet mashtruesi në Suharekë

0
52

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për shkak se i njëjti e ka vënë në lajthitje një femër të cilës ia ka marrë euro e po ashtu një personi ia ka marr veturën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Xhavit Sylaj”, ku i dyshuari është intervistuar në prani të avokatit dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here