Kërcënoi nënën dhe motrën, arrestohet

0
16

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Shtime, pasi kishte ka kanosur nënën dhe motrën e tij, bën të ditur Policia e Kosovës

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së premtes.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka kanosur nënën dhe motrën e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e PK’së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here