Konjufca akuzon Ahmetin: Po i bëhet patericë Thaçit

0
32

Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk do të marrin farë pjesë në seancës e jashtëzakonshme për dialogun me Serbinë.

Para pak minutash, shefi i grupit parlamentar të Vetëvendosjes Glauk Konjufca, gjatë një konference e ka akuzuar Kryetarin e PSD-së Shpend Ahmetin, duke thënë se ai po i bëhet patericë e askujt tjetër përveç Presidentit të vendit Hashim Thaçi.

Sipas Konjufcës, PSD po i ndihmon Thaçit në projektin e tij të madh, për ndarje të Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here