Korça duket e magjishme në “Festivalin e Dritave” (FOTO)

0
50

Korça po duket e magjishme në prag të festave të fundvitit.

“Festivali i Dritave” edhe këtë vit mblodhi shumë vizitorë dhe turistë në qytetin e bukur të Korçës.

Pjesa kryesore e dekorimit u bë në Pazarin e Vjetër, por sigurisht nuk munguan as në të gjitha rrugët e qytetit, që i kanë dhënë një pamje shumë të mirë qytetit.

Një kalendar i pasur aktivitetesh do t’i shoqërojë qytetarët korçarë, si dhe vizitorët e shumtë gjatë gjithë muajit të fundit të vitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here