LDK-ja bëri homazhe tek varri i policit Izet Demaj

0
97

Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka marrë pjesë në varrimin e policit Izet Demaj, i cili u vra gjatë orarit të punës në Istog.

“Polici Demaj që luftoi për Kosovën dhe idealet e lirisë atëherë kur ishte më së rëndi, u vra në mbrojtje të qytetarëve dhe pronës së Kosovës”, shkruan në faqen zyrtare të LDK-së në Facebook.

“I qoftë i lehtë dheu i Kosovës. Lavdi!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here