MOTI PËR SOT

0
84

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe kohë pas kohe me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -9 deri -7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të ketë luhatje duke regjistruar vlera nën kufijtë e normales. Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 1-12m/s.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here