Në Ferizaj digjet një shtëpi

0
30

Të shtunën pasdite është njoftuar Polica se një shtëpi në Ferizaj është kapluar nga zjarri.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arrit që ta shuajnë zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here