Ngasësi aksidenton këmbësorin, arrestohet

0
22

Në pasditen e ditës së djeshme, në Prizren raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku me përfshirjen e një automjeti dhe një këmbësori në lëvizje.

Si pasojë e aksidentit, viktima e moshës së mitur ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe pas tretmanit fillestar mjekësor në spitalin rajonal në Prizren, u dërgua për tretman të mëtejmë në QKUK.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, ngasësi i dyshuar u dërgua në qendrën e mbajtjes

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here