Policia arrestoi 28 persona gjatë ditës së djeshme

0
40

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 28 persona për vepra të ndryshme.

Po ashtu në raportin 24-orësh të policisë bëhet e ditur se janë shqiptuar 1035 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme.

Policia ka njoftuar se dje ndodhën 23 aksidente me persona të lënduar dhe 35 të tjera pa të lënduar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here