Sami Lushtaku: Urime Kosovë

0
29

Ish-komandanti i UÇK-së, Sami Lushtaku ka uruar për themelimin  e ushtrisë së Kosovës.

“Rroftë përgjithmonë Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe lufta e pastër e saj. Ajo është themeli i Ushtrisë së Kosovës. Urime Kosovë!”, ka shkruar ai në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here