Të shtëna në Strasburg, dy të lënduar

0
16

Dy persona është raportuar se janë lënduar pas disa të shtënave në qytetin lindor të Francës, Strasburg.

Zyrtarë të sigurisë kanë rrethuar zonën dhe qarkullimi është ndaluar, shkruan BBC.

Incidenti ka ndodhur në afërsi të një tregu të Krishtlindjeve në qendër të sheshit Place Kleber.

Në disa raportime është bërë e ditur se një person ka ndërruar jetë, mirëpo ende asgjë nuk është konfirmuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here