Thaçi nderon Rugovën dhe Demaçin

0
41

Pas homazheve tek shtatorja e heroit Zahir Pajaziti, presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka bërë nderime edhe tek varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe tek ai i veprimtarit, Adem Demaçi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here