Thaçi takon Eliot Engel, asnjë fjalë rreth bisedimeve me Serbinë

0
200

42595358-2185341148202899-2030790868331397120-n_1537901043-7760913

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot është takuar me kongresmenin Eliot Engel, të cilin e ka falënderuar për mbështetjen e vazhdueshme dhe përkushtimin e tij të jashtëzakonshëm për afirmimin dhe avancimin e Kosovës.

“Gjithmonë kënaqësi të takohem me mikun e dëshmuar të Kosovës, kongresmenin Eliot Engel. E falënderova kongresmenin Engel për mbështetjen e vazhdueshme dhe përkushtimin e tij të jashtëzakonshëm për afirmimin dhe avancimin e Kosovës në të gjitha rrafshet”, ka shkruar Thaçi në Facebook

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here