Thaçi: Ushtria e Kosovës është jetësim i sakrificës shekullore

0
22

Presidenti  Hashim Thaçi pak  para transformimit të FSK-së në ushtri ka kujtuarn sakrificën e popullit për të jetësuar këtë moment.

Ai në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një fotografi të Forcës dhe Sigurisë së Kosovës me mbishkrimin Ushtria e Kosovës.

“Ushtria e Kosovës është jetësim i sakrificës shekullore të popullit tonë”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here