Uji “merr gjithçka” pas vërshimeve në Catania, publikohet video shokuese

0
30

Vërshimet e mëdha në Catania të Italisë kanë shkaktuar kaos të vërtetë.

Uji që ka ardhur pas stuhisë së madhe dhe të rreshurave të shumta, ka shkatërruar shumëçka në qytet.

Nuk raportohet për viktima, por dëmi material vlerësohet se ka qenë shumë i madh.

Një video e publikuar në Facebook tregon më së miri se çfarë ka ndodhur atje.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here