Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte shumë e re

0
100

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i ka në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.
E këto ditë, në rrjete sociale po qarkullon një foto e saj kur ishte e re, e që duket krejt ndryshe nga tani.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here