Yllka Gashi publikon imazhin më të bukur të familjes

0
61

Aktorja mjaft e lumtur Aktorja e mirënjohur, Yllka Gashi ka një kohë të gjatë që i ka munguar ekranit, mirëpo aktive po tregohet në rrjetet sociale duke publikuar momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Yllka aktualisht është duke jetuar në Amerikë bashkë me familje. Aktorja është e martuar dhe ka një vajzë me emrin Nina

Së fundmi ajo në Instagram ka publikuar një portret familjar, ku përfshihet vajza dhe bashkëshortit i saj. Në këtë portret, familja e tyre duken shumë të lumtur afër njëri-tjetrit.

Ndryshe, kujtojmë se Yllka simpatinë e publikut e fitoi kryesisht me rolin e saj të Zanës në serialin vendor “Familja Moderne”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here