Bora Zemani nuk përmban dot lotët gjatë emisionit

0
172

Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh.

Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan nuk i ka mbajtur dot lotët teksa shihte foto dhe video të Arborit. Ajo tha se është marrë shumë me të dhe se djali e ka ndryshuar.

“Arbori në Dhjetor bën 4 vjeç. Nuk e di nëse jam një nënë tipike, mendoj se jemi duke u rritur bashkë sepse jam bërë mami shumë e vogël. Jam mami Arborit, por mendoj se do jem edhe një shoqe e mirë gjithë jetën. Unë e kam shijuar prindërimin, jam marrë shumë me Arborin sidomos vitin e parë kam qenë e fiksuar. Nuk më duket e vështirë të qenit nënë, më duket e bukur. Mua më ka ndryshuar shumë Arbori. Këto kohë unë kam qenë shumë e angazhuar dhe nuk kam patur shumë kohë të qëndroj me djalin aq sa ne jemi mësuar të qëndrojmë me njëri-tjetrin. Arbori shkon në kopësht paradite dhe pasdite për të kujdesen gjyshërit dhe dadoja. Unë kurdo që jam e lirë jam me të. Edhe unë jam rritur nga dy prindër që punonin dhe mendoj se këtë shembull duhet t’i jap edhe djalit tim”, tha moderatorja.

Gjatë emisionit ajo po ashtu tha se pavarsisht marrëdhënies së saj me Vin Velin, kryesorja për ta mbetet djali të cilit nuk do t’i mungojë asnjëherë dashuria e prindërve.
“Pavarsisht lidhjes tonë Arborit nuk do t’i mungojë dashuria e prindërve. Të dy ne jemi shumë të gatshëm për Arborin dhe më kryesorja t’i japim dashuri atij”, tha

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here