DIANA AVDIU: MUZIKA “KQYRET” NUK “NGOHET”

0
77

Modelja Diana Avdiu ka thumbuar shumicën e estradës shqiptare në paraqitjen më të fundit televizive.

Në emisionin “NIN” në Klan Kosova, bukuroshja që gjithmonë qndron në top preferenca të kompanive si fytyrë reklamuese, ka bërë një deklaratë kontraverse.

Bukuroshja në paraqitjen e fundit televizive i është referuar bukurisë. Ajo ka thënë se aktualisht në estradën shqiptare bukuria është gjithçka.

“Muzika kqyret nuk ngohet”, ka thënë Diana duke ju referuar këngës së MC Kreshës.

Aktualisht Diana është ‘single’ dhe e fokusuar në karrierë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here