E jashtzakonshme: Eni Çobani lë Tv Klanin “Shihemi në Gjyq“ dhe fillon rubrikën në “Kojshia Show”!

0
126

Protagoniste e kësaj jave në emisionin shumë të shikuar “Kojshia Show”,vishte juristja më e njohur shqiptare që vjen nga rubrika “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan

Ndër të tjera ajo në këtë emision bëri edhe rubriken, “Shihemi në Gjygj” në “Kojshia Show”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here