ENCA KA NJË KËRKESË PËR FANSAT [FOTO]

0
178

Enca Haxhia ka dhënë një njoftim për fansat, me të cilin befasoi të gjithë.

Këngëtarja Enca ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën tregoi se ka vendosur që titullin e baladës së re ta vendosin fansat.

“Dua qe fansat te vendosin titullin e balades se re”, ka shkruar ajo, duke lënë opsionin e hapur për titujt që do t’ia propozojnë fansat.

Me këtë gjë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka finalizuar projektin e radhës dhe se do të jetë baladë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here