Largon me forcë rojet! Shakira kap fansin dhe e puthë në skenë

0
13
Shakira së fundmi mbajti një koncert në Meksikë.

Këngëtarja kolumbiane, Shakira, si çdo herë tjetër edhe në koncertin që mbajti së fundmi në Meksikë krijoi një atmosferë të paparë, shkruan lajmi.net

Mirëpo ajo çfarë mund të ju ketë ikur publikut ka qenë momenti kur ajo ishte në përfundim të koncertit dhe po këndonte këngën “La bicicleta”.

Kjo nuk është e gjitha pasi në një moment ndodhi diçka e papritur kur një fans i flaktë u ngjit në skenë për ta përqafuar.

Në vend se të largohet vetë ajo hoqi duart e rojeve nga djali dhe e puthi.

Kujtojmë se rasti kur Shakira e ka puthur reperin Drake në vitin 2015 ende nuk është harruar.

Mbretëresha e pop muzikës, Madonna, kishte shokuar skenën e festivalit Coachella në Kaliforni me gjestin kontravers.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here