“NA TURPËROVE FAMILJEN”, KRITIKOHET REPERI SHQIPTAR

0
66

Në epokën e internetit në të cilën jetojmë, nuk është çudi të shohim komente dhe mesazhe publike që prindërit u lënë personazheve të famshme të ekranit.

Kjo gjë i ka ndodhur reperit Gashi, i cili është kritikuar nga prindërit pasi publikoi një video intime me një femër që kërcente para tij.

Reperi ka publikuar mesazhet që prindërit i dërgonin në Instagram, dhe më pas ka fshirë videon në fjalë.

“Mos e bëj veten të dukesh sikur po jeton një jetë të keqe. Mos bëj veprime që të mund të na bëjnë të ndihemi të turpëruar prej teje”, i ka shkruar i ati.

“E ka hequr Avni”, i shkruan e ëma në grupin e përbashkët.

“Më mirë më bëj block sesa të shoh ato”, vijon i ati.

“Mami dhe babi ju dua aq shumë sa e hoqa videon. Shihemi së shpejti”, shkruan Gashi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here