Ndodh edhe kjo: Burri godet gruan live në “Shihemi në Gjyq” Ja si reagon Eni Çobani!

0
20

 

Në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafire Eni Çobani ku nder të tjera u zhvillua edhe rubrika e saj “Shihemi në Gjyq”.

Por ndodh diçka e papritur, burri hynë në emision me një mjet pune dhe donë ta godas gruan e tij!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here