FC Vushtrria e ”shkatrron” Ramiz Sadikun

0
58

Vushtrria ka arkëtuar edhe tri pikë të tjera duke vulosur kështu përfundimisht titullin e kampionit të Superligës.

Këtë herë vushtrriasit mposhtën Ramiz Sadikun me rezultat 3:1, me golat e Daut Maxhunit, Labinot Osmanit, dhe Dior Zabergjes.

Të tre golat ishin shënuar në pjesën e parë të takimit , ndërkohë që mysafirët arritën vetëm në pjesën e dytë të shënonin një golë për të zbutur epërsinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here