Në finalen e kupes së Kosoves Feronikeli po e ” shkatrron ” Trepçen ’89

0
175

Po luhet finaja e kupes së Kosoves ndermjet Trepça ’89 – Feronikeli ku klubi nga Drenasi po e dominon lojen dhe me këtë ka shenuar me Astrit Fazliun dhe Mendorim Hotin , rezultati momental është Trepça ’89 0- 2 Feronikeli

FOTO: HILMI VELIU

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here